Зустріч за участю Першої леді України

Днями Олександр Ільченко взяв участь в заході за участю Президента Фонду міжнародної солідарності Solidarity Fund PL Рафала Дзєнцьоловського,  Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн та Першої леді України Олена Зеленська, під час якого відбулась урочиста передача шкільних автобусів українським громадам.

Автобуси були надані польським Фондом міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», завдяки фінансуванню Європейської Комісії у співпраці з BGK – Bank Gospodarstwa Krajowego. Ініціативу було реалізовано у якості частини проєкту “Health Resilience 2”.

Загалом в рамках ініціативи було передано 371 шкільний автобус, з яких 2 автобуси отримала Баришівська громада.

Мабуть, немає кращого символу майбутнього України, ніж шкільні автобуси для дітей – не раз наголошували на офіційній зустрічі!

Автор світлин: Сергій Левицький, B&M

#StandwithUkraine #BGK_PL