Зустріч з Морозівським старостою

17 січня 2022 року відбулась робоча зустріч директора Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгора Гарбуза із старостою Морозівського старостинського округу Баришівської об’єднаної  територіальної громади Юрієм Кірєєвим. В ході зустрічі директором філії надано інформацію про послуги служби зайнятості, що надаються як населенню, так і роботодавцям, обговорені актуальний стан сучасного ринку праці, можливості проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців на території старостинського округу. Одним із актуальних питань, які обговорювались при зустрічі, було питання легалізації робочих місць, оскільки від цього залежить економічний розвиток громади в цілому.