Відгриміло 50-річчя Культурно-Мистецького центру Баришівської громади!

Тільки вдуматися: 50 років, майже життя. За цей час не одне покоління любителів сцени виросло в храмі прекрасного – районному будинку культури, а нині Культурно-Мистецькому центрі. Згадали будівельників, що збудували БК, його очильників, хореографів, вокалістів, театралів, хористів – тих, без кого не було б так гучно сьогодні.

Завжди пам‘ятатимемо тих, кого немає вже поруч з нами…та їхня праця не була даремною. Колективи стали відомими далеко за межами Київської області і стали гордістю нашого краю!

Підготовка до святкування тривала майже рік! Кожен колектив, кожен керівник, кожен працівник культури працювали на одну ціль – надати якісний культурний продукт для жителів нашої громади. І судячи по відгуках, нам це вдалося! Задоволені глядачі – це головне!

«Без традицій нема культури, без культури немає нації!»

Це не просто слова. Культура – це наші традиції, наша мова, наша поведінка.

Наша мета зберегти і передати наступним поколінням красу до української пісні і танцю.

І нехай вся велика творча родина, яка дарувала святковий настрій глядачеві, буде ще довго-довго візитівкою Баришівської громади!

А ми дякуємо всім, хто доєднався розділити з нами цей прекрасний ювілей – 50 років КМЦ!!!