Зустріч та гуманітарна допомога в рамках Меморандуму про партнерство та співпрацю..

2 червня 2020 року відбулася робоча зустріч Баришівського селищного голови О.П. Вареніченка, заступника з питань соціального напрямку Ж.В. Данчук  та головного лікаря КНП «Баришівська ЦРЛ» Г.М. Буняк  з директором Благодійної  організації «Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини» О.Ю. Овечко  та представниками Громадської організації  «Медико – соціальний захист людей з інвалідністю та ветеранів» щодо виконання зобовязань в рамках меморандуму.

Під час зустрічі представниками сторін були обговорені шляхи співпраці, проведено аналіз можливих спільних заходів на майбутнє в наданні медико-соціального  захисту особам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим верстам населення, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених сімей, позбавлених батьківського піклування та інших верст населення в Баришівській ОТГ, а також надання благодійної допомоги. Так медичні працівники «Баришівської  ЦРЛ» вже отримали  гуманітарну допомогу , яка зі слів головного лікаря вкрай необхідна і якнайшвидше буде розприділена по відділенням лікарні: це і одноразовий медичний витратний матеріал, текстиль, підгузки, урологічні засоби гігієни, ортопедичне пристосування(фіксатори, корсети, ходунки, милиці )кушетки, механічний підйомник та спеціалізовані туалетні стільці для людей з інвалідністю, стійки для крапельниць, шафи, матраци та багато  іншого.

Головний лікар районної лікарні Г.М.Буняк  подякувала благодійникам та висловила надію на подальшу співпрацю.

Подякувавши меценатам, голова селищної ради О.П.Вареніченко  підкреслив, що галузь охорони здоров’я завжди була і є у пріоритеті місцевої  влади. Першочерговим є створення для медичних працівників громади гідних умов праці, забезпечення належним медичним обладнанням, що дасть змогу якісно обслуговувати населення.