Привітання переможіців конкурсу!

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей був оголошений онлайн конкурс “Творча майстерня”, під час якого учасники мали змогу представляти відеоролики з своїми талантами, творчими здібностями та спортивним досягненнями. Переможців визначили 1 червня, а сьогодні відбулось нагородження наших конкурсантів.

Начальник служби Марина Павленко привітала діток з святом, із здобутою перемогою та подякувала батькам за розвиток дитячих талантів. Нагадуємо, що переможцями за найбільшою кількість «лайків» стали Ілляш Дарія, Ілляш Марія та Бутова Валерія. За декламування віршів нагороджені Настя Дранічева, Поліна та Тимур Фірсові, за гру на саксофоні – Назар Лук’яненко. Також відмітили найменшого учасника Єрофеєва Івана за гру на губній гармошці. Діти отримали дипломи Служби, настільні ігри, набори для творчості та солодощі від Баришівська селищна рада. А приємним бонусом для них стало фотографування з веселими ляльками Міккі Маус та Лол))))