Знайомтесь, команда фахівців управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів виконавчого комітету Баришівської ОТГ

«Здавалось би, що робота посадовців, то більш паперова, але це не так. Інспектор праці управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів виконавчого комітету Баришівськоі ОТГ Сергій Васильович Галецький здійснив ряд продуктивних заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.

І як наслідок проведення роз’яснювальної роботи за даними пенсійного фонду та державної фіскальної служби в січні місяці отримано 136 повідомлень страхувальників про початок роботи в нашій громаді. Тобто, ці люди були працевлаштовані офіційно, з них 25 працівників у підприємців . Отже, це забезпеченість і можливість правової допомоги працівникам, податки до бюджету і забезпеченість пенсією. Доречі, за цим показником за січень місяць цього року ми перші в Київській області.

Тільки командна робота зможе дати результат, тож, побажайте нам успіху і завжди будемо раді допомозі кожного небайдужого активного жителя громади,» – прокоментувала начальник управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів виконавчого комітету Баришівської ОТГ Надія Михайлівна Слухай