7-го лютого було розпочато проведення дводенного семінару ” Практичні аспекти місцевого самоврядування”

Десятий щорічний семінар організовано Центром громадських ініціатив Цегрін Цегрін за фінансової підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus. Баришівську громаду представляла Надія Михайлівна Слухай – начальник управління економічного розвитку, залучення інвестицій та фінансів виконавчого комітету Баришівської ОТГ.

Цьогорічна тема: місцевий економічний розвиток та залучення інвестицій . З’їхались до м.Переяслів представники з різних куточків України  для практичного обміну досвідом та новими знаннями.

Надія Михайлівна, висловила свою думку з приводу семінару : «Сам семінар був практичним та дуже цікавим. Всім нам треба вчитись та обмінюватись кращими практиками, досвідом і разом розвивати нашу Україну, починаючи з кожної маленької громади. Фраза “Не ний, а дій” не завжди працює в питаннях залучення інвестицій та місцевого економічного розвитку. В цій площині важливою є комунікація… між владою (всіма її підрозділами), громадою і бізнесом. І в цій комунікації важливим є все без винятку»

Тож діємо далі…