Зміцнюючи міжнародні зв’язки

Баришівську громаду й німецьке містечко Пуллах (Баварія)розділяє відстань майже у дві тисячі кілометрів. Проте єднає громади таких далеких і таких різних населених пунктів понад чвертьстолітній період плідної співпраці, тісного братерства й щирої дружби, які довели: товаришувати можна містами, посилюючи міжнародні зв’язки та формуючи народну дипломатію!

Мешканці міст-побратимів (Баришівки та Пуллаха) знайшли в сучасному світі спільні точки опори, а символами єднання двох народів стали камінь Дружби, закладений у Пуллаху, «Травневе дерево», що прикрашатиме центр Баришівської громади (в смт Баришівка), Хрест примирення й храм святого великомученика Пантелеймона-цілителя, встановлені в Бакумівці, та ряд спільних свят і взаємних візитів, які завжди проходять в атмосфері взаєморозуміння й толерантності, успішно реалізовані проекти.

13-го травня відбулася онлайн зустріч з представниками міста-побратима Пуллах (Баварія), на якій обговорили питання подальшої співпраці через реалізацію спільних муніципальних проєктів.

Секретар Баришівської селищної ради Надія Слухай привітала всіх присутнії з наступаючим святом – Днем Європи та наголосила :

“В Україні в цей тиждень часто згадують европейські цінності, адже День Європи щороку святкують в третю суботу травня. Тож, хочу привітати всіх друзів, які живуть в країнах Європи .І нам всім побажати не тільки рахувати Україну европейською країною, а і бути нею! Пам’ятати, що і Україна і Європа повинні бути у нас в “