З футболом у серці: ветерани футболу привітали Цвілія Миколу Федоровича з 70-річчям

Проведено ветеранський футбольний турнір з нагоди 70-річчя від дня народження організатора футбольних турнірів, ветерана футболу з багаторічним стажем Цвілія Миколи Федоровича.

Турнір відбувся на стадіоні села Власівки.

Допомогу в організаціі турніру надали футболісти-ветерани Гончаренко Володимир та Чуйко Сергій.

У турнірі взяли участь чотири команди ветеранів: ФК «Трубіж» с. Коржі, команда «Арсенал» с. Селище, «Енергія» с. Власівка та команда «Садівник» з Новоолександрівки. Головною метою зустрічі було привітати ювіляра та показати ветеранську футбольну майстерність.

Грали ветерани по коловій системі.

Турнір проходив у цікавій та напруженій боротьбі. Футболісти показали чудову гру та бажання перемогти.

За підсумками турніру переможцем стала команда ФК «Трубіж» с. Коржі.

Друге місце виборола команда «Арсенал» з Селища. На третьому місці – команда господарів поля «Енергія» с. Власівка.

Команди були нагороджені кубками та пам’ятними медалями.

Найкращими гравцями стали Гопкало Володимир (ФК «Трубіж»), Мотлюк Олександр (ФК «Арсенал»), Скопенко Юрій (ФК «Садівник») та Тихий Руслан (ФК «Енергія»).

Було відзначено суддів змагань Юречка Олександра та Дудченка Сергія, а також спонсорів турніру.

Свято вдалось на славу. Ювілярові Миколі Федоровичу було адресовано багато теплих слів. І заслужено! Адже він перший започаткував та постійно організовував у Баришівському районі ветеранські турніри. Тільки на стадіоні села Власівки іх було проведено понад 20.

Особливу подяку висловили футболісти організаторам футбольного свята , що стало виявом пошани до ветерана, який не шкодував сил і часу для підтримки футбольного руху та організації справжніх спортивних свят на зеленому полі.

І приємною родзинкою, звісно, стала традиційна козацька каша, де футболісти мали змогу висловити найкращі побажання Миколі Федоровичу.

Ветеранський футбол набирає обертів. Наступний турнір запланований на «Трубіж- Арені»села Коржі наступної суботи, з нагоди 60-річчя від дня народження футболіста ФК «Трубіж» Миколи Гірмана.