Змагання з авіамодельного спорту

25 травня 2024 року в парку «Липняки» (смт Баришівка, Броварського району) відбувся ВІДКРИТИЙ КУБОК БАРИШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ (кордові моделі F2D). Серед учасників змагань відчувалась напружена боротьба в точності та вправності по запускам своїх моделей.

Організатори заходу – Баришівська селищна рада, Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, Центр позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради.

Захід проводиться у формі фестивалю з гаслом: “Наближаймо перемогу разом!».

На фестивалі були присутні: Олександр Ільченко, секретар та в.о. голови Баришівської селищної ради, Наталія Рибалко, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, Сергій Головерда, директор Центру позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради, представники, які популяризують авіамодельний спорт, учнівська молодь.

Під час заходу були показові виступи авіамоделістів, розіграш особистого заліку серед спортсменів та юніорів у класі (кордові моделі F2D).

В Кубку взяли участь 13 дорослих спортсменів та 8 юніорів з міст: Київ, Дніпро, Суми, Ніжин, Кам’янське, Баришівка, Васильків, Вишневе, Вишгород, Яготин та с. Литвинівка Вишгородського району.

Головний суддя змагань – Анатолій Шабат, керівник гуртка Центру позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради.

Судді: Микола Рошак, керівник гуртка Бородянського центру дитячої юнацької творчості; Володимир Бабкін, майстер спорту з авіамодельного спорту м. Київ; Максим Момсик, Володимир Онопрієнко та Володимир Шабат – випускники гуртка «Авіамодельний» ЦПР «Мрія».

Секретар змагань – Марина Постриган.

За результатами змагань визначено та нагороджено кубками, грамотами та медалями переможців:

серед юніорів

• І місце – Михайлов Станіслав, м. Яготин;
  • ІІ місце – Постриган Артем, м. Баришівка;
  • ІІІ місце – Рашківський Дмитро, м. Вишневе

серед дорослих

• І місце – Літвішков Денис, м. Дніпро;
  • І місце – Варфоломеєв Олексій, м. Кам’янське;
  • І місце – Шумейко Ілля, м. Кам’янське;
  • ІІ місце – Ключище Олександр, Клуб “Дельта” м. Суми;
  • ІІІ місце – Тверезовський Михайло, Клуб “Дельта” м. Суми.

Вітаємо переможців та призерів Відкритого кубку Баришівської громади з авіамодельного спорту та бажаємо юним спортсменам успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!

Висловлюємо подяку за фінансову допомогу при підготовці до змагань інтернет-провайдеру – Baryshivka.Net., приватним підприємцям, випускникам гуртка – Максиму Момсику та Артему Литвиненко.

Т. Пащук, методист центру