Зігрій серце військовослужбовця

Сектор молоді та спорту відділу ОМС Баришівської селищної ради до дня Св. Валентина, запросив мешканців Баришівської громади долучитись до волонтерської акції «Зігрій серце військовослужбовця».

Адже в день усіх закоханих, ніхто не хоче почуватись самотнім, саме тому, ми повинні показати свою підтримку нашим бійцям. Хлопцям, які теж вміють кохати та заслуговують на кохання. Тим, хто не бачить ні сну, ні відпочинку. Тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України.

В рамках цієї акції  представники сектору збирали продукти харчування переважно чай, каву, солодощі, також засоби особистої гігієни, та іншу допомогу.

Величезне дякую, наші представниці :Наталія Рибалко та Анна Богатирьова хочуть сказати педагогічним колективам, учням, батькам навчальних закладів Баришівської громади та всім небайдужим, хто долучається.

Сьогодні на позачерговій сесії Баришівської селищної ради до акції приєдналися і представники влади: депутати, старости…За зібрані кошти будуть придбпні необхідні речі для наших захисників.

Акція триває до 11 лютого 2021 року!

Місце збору та години прийому благодійної допомоги буде проходити в: смт Баришівка, вул. Центральна 34 (Стадіон “Прогрес” (2поверх, 1 каб.) З 9:00 ПО 16:00

Ми віримо що разом ми подаруємо тепло нашим бійцям.