Онлайн-презентація Українського інституту книги «Результати Програми поповнення фондів публічних бібліотек і надання грантів інституційної підтримки»

5 лютого  2020 року  працівники Баришівської центральної бібліотеки для дорослих відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Марченко Р.В.,  Шапоренко Г.О., Дунайчик Н.Б. взяли участь у онлайн-презентації   Українського  інституту  книги   «Результати  Програми поповнення фондів публічних бібліотек  і надання грантів  інституційної підтримки». Це —  презентація результатів реалізації двох наймасштабніших державних програм з підтримки книговидавничої справи Українським інститутом книги за 2020 рік – Програми поповнення фондів публічних бібліотек та надання грантів інституційної підтримки для українських видавців. Адже  серед щасливчиків, які одержали нові книги і Баришівська центральна бібліотека для дорослих. Для  участі  в Програмі поповнення фондів публічних бібліотек  обирались бібліотеки за певними критеріями: наявність сторінки у соціальних мережах, активна участь у конкурсах з популяризації книги та читання, проведення яскравих, сучасних заходів відповідної тематики, готовність співпрацювати з Українським інститутом книги.

Модератор  презентації  — начальник відділу підтримки книговидання Українського  інституту  книги Юрій Марченко

Цікавими і змістовними були виступи учасників  заходу:  директора   Українського інституту книги Олександри Коваль, представника  Міністерства  культури та інформаційної політики  Олени  Земляної, експертів художньої літератури для дорослих – Олени Павлової, голови експертної ради  дитячої літератури – Валентини Чукалової та Президента книговидавців і книгорозповсюджувачів  Олександра  Афоніна.  В своїх виступах вони наголошували на особливостях  книговидання, важливості книги і читання для населення України, особливості книг для дітей та підлітків.

А  кінцевою  метою проробленої  роботи є  – донесення найкращих книг до всіх читачів в Україні. Саме з цією функцією найкраще справляється бібліотека.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Н.І.Лавріненко