Життя як п’єса в театрі: важливо не те, скільки вона триває, а наскільки добре зіграна…

Сьогодні в цей прекрасний осінній день, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Заслуженому працівнику культури України – Бортному Георгію Олександровичу.
На заході були присутні колеги та друзі Георгія Олександровича, представники Баришівської селищної ради та голова селищної ради Олександр Вареніченко.
Дошку встановили на фасаді Культурно- Мистецького центру смт Баришівка, де близько 40 років працював Георгій Олександрович. В пам’ять про його гідний життєвий шлях та відданість справі учасники колективу “Пролісок” виконали танок.
«Життя коротке, і треба прожити його якнайкраще”. Любити оточуючий світ, любити людей, теплі ранки і ясні світанки, посмішки дітей і дарувати свою любов тим, хто поруч – це означає любити життя!!!!!!!!!
Так любив життя, порівнюючи його з мистецтвом – метр культури – Георгій Олександрович Бортний.
В пам‘яті назавжди!