Житомирський військовий інститут імені Сергія Павловича Корольова запрошує на навчання!

Радіоелектронна та космічна розвідка, управління космічними та безпілотними літальними апаратами, радіоелектронна, інформаційна боротьба, технічний захист інформації, сейсмічні спостереження, спеціальний радіозв’язок.

Усі ці напрямки підготовки сьогодні є у Житомирському військовому інституті імені Сергія Павловича Корольова. Саме тут майбутніх офіцерів навчають, як перемагати. Адже «Навчаємо Перемагати» – гасло з яким курсанти і курсантки здобувають необхідні знання і вміння для захисту України.

Деталі на сайті та в соцмережах Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова. kzmi.mil.gov.ua #Сухопутні_війська #вступ2024 #вступнакампанія #ввнз #вищаосвіта