#Земля_кричить_SOS #Мрія_онлайн

Результати онлайн-челенджу “Земля кричить SOS”.

Всього взяло участь 14 учасників, серед яких 3 учасники зайняли І місце (100-121 голосів), 1 учасник – ІІ місце (80-99 голосів), 3 учасники – ІІІ місце (60-79 голосів).

Згідно онлайн-голосування переможцями стали:

I місце – Богуш Єлизавета, учениця 7 класу Волошинівського НВК імені Героя України Руслана Лужевського;

Батечко Мирослава, вихованка секції МАН “Журналістика” Баришівського ЦПР “Мрія”;

Клецко Тетяна, вихованка гуртка “Фото Art” Баришівського ЦПР “Мрія”, учениця 6 класу Бзівського НВК.

ІІ місце – Миниця Олександр, учень 8 класу Бзівського НВК

ІІІ місце – Василенко Ольга, учениця 9 класу Бзівського НВК;

Демещук Дарія, учениця Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зерова;

Петренко Вікторія, учениця 5-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зерова.

Всіх переможців буде нагороджено Грамотою відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Київської області.

Всім іншим учасникам, які набрали менше 60 голосів буде вручена Подяка відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Київської області за активну участь.

Свої нагороди можна забрати в Баришівському ЦПР “Мрія” щоденно з 09:00 до 17:00.

Вітаємо переможців! Та бажаємо й надалі брати участь в заходах та перемагати!