Завітай в бібліотеку, що від тебе недалеко

Бібліотека для дітей – це в першу чергу територія казки, дива, несподіваних цікавих зустрічей, де можна не тільки читати книги, а й   корисно провести своє дозвілля.

25 січня  учні 4-Б класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст.. ім.. М.Зерова, класний керівник Аліна Ткач завітали на бібліовізит «Пізнаємо таємниці з книжкової полиці» до Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  .

Працівники бібліотеки підготували цікаву розповідь про книги, про свою книгозбірню, нагадали дітям правила користування бібліотекою . Відвідувачі мали змогу ознайомитись з новими надходженнями і сучасними  цікавими виданнями, що є в бібліотеці. Відбулось живе спілкування дітей з книгою; бібліотекарів з своїми юними користувачами.

Провідний бібліограф Оксана Вовк  розповіла присутнім про довідковий апарат бібліотеки: словники, довідники, енциклопедії. Діти з цікавістю переглянули нові примірники сучасних довідкових видань для дітей, ознайомила з каталогами і картотеками та розповіла, як ними користуватися.

Провідний бібліотекар Лариса Германчук провела дітей по читальному залу бібліотеки, ознайомила з його функціями і правилами користування.

До послуг користувачів також є Інтернет та безкоштовний Wi-Fi.

По закінченню розповіді, діти задали запитання бібліотекарям, що виникли в процесі спілкування і взяли книги додому .

Ольга БИБА,  зав. бібліотекою для дітей Баришіівської ЦБС  відділу культури та туризму  Баришівської селищної ради