“Усіх зацікавив досвід Баришівської громади з популяризації , творчості Ганни Собачко. Йдеться про щорічний конкурс «Не вам, а нам у вас треба вчитись». Основним завданням якого є утвердження в свідомості та почуттях жителів Баришівської громади патріотичних цінностей , переконань та поваги до свого рідного краю”- наголосила секретар Баришівської селищної ради Слухай Надія, автор конкурсу,проектів : економ-хабу та будинку-музею видатної землячки

Сьогодні переможці конкурсу 2022 року творчості Ганни Собачко-Шостак: вихованці гуртка “Образостворче мистецтво”, керівник Горобей Я.С. та студії образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва “Палітра”, керівник Хоменко О.О. Баришівського ЦПР “Мрія”,представники лідерів учнівського самоврядування ЦПР “Мрія” за сприяння та підтримки Баришівської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва України, який розміщений на територіїї Києво- Печерської Лаври, де для них провели екскурсію та майстер-клас “Малюємо в стилі Ганни Собачко-Шостак”. Роботи оцінювали поважні судді на чолі з генеральним директором Національного музею українського декоративно-прикладного мистецтва Людмилою Строковою.

ОТЖЕ,

I місце Гранько Анна-складна робота, містить багато елементів

II місце Суліма Катерина та Костік Валерія-роботи,які поєднали в собі проблеми сучасності в техніці Ганни Собачко-Шостак

III місце Нитченко Єлизавета та Ющенко Ангелііна – роботи вразили суддів своїм особистим оригінальним стилем, але дійсно у виконані за технікою майстрині

Наймолодші учасники конкурсу Йолкін Єлісей та Скибенко Маргарита презентували навіть по дві роботи!

За кращі роботи, створені під час майстер-класу, майбутні художники отримали від музею пам’ятні сувеніри, незабутні враження та натхнення для майбутніх творчих перемог.

«Не вам, а нам у вас треба вчитись» -частина цитати Анрі Матісса (французького художника, скульптора, графіка,майстра декоративного мистецтва 20 століття), який свого часу про українське мистецтво сказав : «Не вам, а нам у вас треба вчитись, бо ви маєте велике національне мистецтво ікони й унікальне селянське мистецтво Ганни Собачко-Шостак»…Нам наразі є ким пишатись, !

Далі буде…