Засідання робочої групи

Засідання робочої групи з вивчення питання ефективності та оптимізації діяльності комунальних підприємств та підприємств,

що надають комунальні послуги населенню

на території Баришівської селищної ради – 10.06.2021

10.06.2021 у приміщенні актової зали Баришівської селищної ради відбулося засідання робочої групи з вивчення питання ефективності та оптимізації діяльності комунальних підприємств та підприємств, що надають комунальні послуги населенню на території Баришівської селищної ради, це:

– КП «Баришівкатепломережа» БСР;

– КП БСР «Господар»;

– КП «Коржівське»;

– КП «Корніївський СККГ»;

– КП «ЖКГ с. Морозівка»;

– Баришівська ЖЕК;

– ТОВ «Управляюча компанія «Баришівка – Софіївська»;

– ТОВ «Управляюча компанія «Баришівка – Центр»;

– ТОВ «Управляюча компанія «Морозівка»;

– ТОВ «Управляюча компанія «Коржі».

На засіданні було розглянуто питання щодо звітів комунальних підприємств по питаннях та завданнях, які було надано керівникам на минулому засіданні робочої групи – 12  травня 2021 року.

Також було обговорено питання щодо результатів проведення перевірок фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Баришівської селищної ради за 2020 рік та І квартал 2021 року з наданням відповідних рекомендацій щодо усунення наявних порушень і недоліків. Перевірку було проведено з 26 квітня по 28 травня 2021 року.