Запрошуємо на навчання молодь Київської області!

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Запрошуємо на навчання молодь Київської області!

Серед безлічі вищих навчальних закладів, які існують на території нашої Держави, є такі, що готують майбутніх фахівців рятувальної справи це Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Черкаський інститут пожежної безпеки, які готують висококваліфікованих фахівців рятувальної справи за освітньо – кваліфікаційними рівнями «магістр», «спеціаліст», «бакалавр», «молодший спеціаліст».

Вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

Майбутні рятівники повинні бути здоровими, мати добру фізичну підготовку та знання з профільних предметів: математика, фізика, українська мова та література.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. З терміном навчання: 4 роки за освітньо – кваліфікаційним рівнем «бакалавр», 5 років за освітньо – кваліфікаційним рівнем «спеціаліст». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечується 100 % працевлаштування.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих на вступ у наші навчальні заклади.

Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією Ви можете звертатися до управління персоналу Головного управління ДСНС України у Київській області за телефонами: (044)417-71-89, Баришівський РС (045)765-15-61 (на навчання).