З Новим роком і Різдвом Христовим!

Дорогі земляки, жителі Баришівської громади!

Минає 2021 рік. Із різними почуттями та настроями ми проводжаємо його. Для громади він був сповнений дясягненнями, здобутками і звершеннями. Ми змогли об’єднати зусилля у боротьбі з коронавірусом. За це всім окрема подяка і низький уклін.

Згадаймо: допомоги потребувала медицина, і ми намагалися задовольнити усі нагальні потреби галузі. Тепер на озброєнні у медиків є сучасний апарат ІФА-дослідження, лапароскопічна стійка, реалізується проєкт «Електронна черга» із відновлення реєстратури… Помітної підтримки відчула й галузь культури – реставровано краєзнавчий музей у Баришівці, відкрито кімнату творчості «Мистецька комора» у Рудницькому, а вокально-хореографічну студію «Смайлик» – у Селичівці, відновлюється сільський клуб у Дернівці. А ще варто згадати, що у Гостролуччі й Селичівці цьогоріч відкрито поштові відділення, на вокзалі відкрито диспетчерсько-інформаційний пункт і зала очікування транспорту, у закладах загальної середньої освіти встановлено пожежні сигналізації та поліпшено матеріально-технічну базу, проведено капітальний ремонт напірного каналізаційного колектору (від вулиці Фрунзе до вулиці Торф’яна), триває будівництво артезіанської свердловини з допоміжним обладнанням та окремою будівлею для забезпечення питною водою жителів села Морозівка, між Баришівкою і Коржами побудовано міст через річку Трубіж, відремонтовано приміщення поліцейської станції у Лук’янівці та придбано авто в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» (чекаємо кадрових призначень). Окрім того, для дозвілля молоді у Волошинівці завершується будівництво стадіону, а у Баришівці відкрито «Молодіжний Хаб». А яких результатів цьогоріч досягли наші спортсмени, артисти, танцюристи!

Сподіваюся, що наступний рік буде благодатним для України і наші захисники повернуться з миром. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість – стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі й негаразди.

Тож побажаймо один одному миру, злагоди, терпіння, оптимізму, добра, удачі та везіння.

Від імені виконавчого апарату, депутатського корпусу Баришівської селищної ради та від себе особисто шлю вам найкращі вітання з нагоди Нового 2022 року та Різдва Христового.

Бажаю усім родинної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного здоров’я. Нехай світлі новорічно-різдвяні свята наповнять ваші домівки радістю, душевним теплом, подарують якомога більше приємних миттєвостей і незабутніх вражень.

Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!

Із повагою – Олександр ВАРЕНІЧЕНКО,  Баришівський селищний голова