Ювілей КОЦСПРД «Сезенків»

Сьогодні колектив та вихованці Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків» відзначали 10-річчя від дня заснування. На такий гарний ювілей завітав секретар селищної ради Олександр Ільченко, привітавши колектив та дітей.

Хотілося б зазначити, що Коцспрд “Сезенків” – один з 6 таких закладів в Київській області і відзначається особливою домашньою атмосферою та затишком. А все завдяки працівникам Центру на чолі з незмінним директором Вікторією Кордун, котрі стали справжньою великою родиною, в якій виховується не один десяток діток.

І як в кожній щасливій родині, намагаються  робити все, щоб усміхненими були діти, щоб краса і затишок панував в оселі, щоб був хліб на столі і пісня лунала в серці.