Ювенальна превенція здійснює профілактичні рейди

Сьогодні ювенальні поліцейські відділення поліції №1 (с. Баришівка) Броварського районного управління поліції, з метою профілактики правопорушень серед батьків відносно дітей, спільно з представниками служби у справах дітей Баришівської територіальної громади відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час рейду поліцейські перевірили декілька родин та роз’яснили батькам щодо неухильного дотримання батьківських обов’язків.

Крім того, відносно деяких батьків складено протоколи за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та направили його до Баришівського районного суду для прийняття рішення.

Шановні громадяни, якщо Ви бачите випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків, або не отримують належного догляду – не чекайте, доки станеться лихо!

Поліцейські вкотре наголошують повідомляти про такі факти до поліції за телефоном “102”.