30 років дружби і сьогодні ми на порозі нових підходів співпраці

Під головуванням Баришівського селищного голови Олександра Вареніченка та голови правління ГО “Партнерське об’єднання” Баришівка – Пуллах – Березань” за участі представників Березанської ТГ відбулась онлайн-зустріч з бургомістром м. Пуллах пані Сюзаною Таузенфройнд та представниками громади міста, які опікуються співпрацею з українськими громадами.

Основні аспекти зустрічі: заключення договору подальшої співпраці, так як зміна територіального устрою та децентралізація в Україні, а тим самим відсутність Баришівського району, потребували уточнень планів дій. Також, обговорили план реалізації багаторічних проєктів: оздоровлення дітей, молодіжний обмін та “дружба” . Вирішили доповнити спільні дії і в нових напрямках: економічний розвиток та енергоефективність.