Юність – час окрилених мрій і творчого дерзання, роки пошуку незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність – це молодість, здоров’я, це віра у завтрашній день. Саме вам, молодим будувати нашу незалежну Україну.

До молоді звертаються відповідальні, активні та завжди молоді представники громади…

Надія Михайлівна Слухай, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ЗАЛУЧЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ФІНАНСІВ БАРИШІВСЬКОІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

«Юність, молодість – це суперовий час життя кожної людини. “Всі ми були молодими” – можна часто почути від старших людей. Бак були і часто залишаємось молодими в душі. Просто прошу не забуватись як і ми робили помилки, як і ми не чули батьків, як і ми кохали не тих, як і ми не звертали увагу на здоров’я. І тоді, коли все згадаємо – зрозуміємо наших найкращих юних друзів та дітей.

Молоді бажаю підкорювати нові вершини, набирати швидкості на повні груди та летіти до своїх рожевих мрій. Завжди підтримаю!»