XVI Український муніципальний форум в Одесі

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи  організовує спільно з Асоціацією міст України (АМУ) та міжнародними партнерами XVI Український муніципальний форум  в Одесі 27- 29 липня 2021 року, одним з учасників якого став і Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко.

Цей традиційний щорічний захід  щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціація міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження тощо.

На Форумі зібралося майже 500 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.

27 липня на форумі – День місцевої демократії та відкритого врядування: від діалогу до сталого партнерства (проводиться в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні»).