Бібліотека-пересувка «Бібліотека на колесах» в селі Масківці

Продовжується відкриття бібліотеки-пересувки   в невеликих селах Баришівської  територіальної  громади, де ліквідовані стаціонарні бібліотеки.

20 липня 2021 року відбулося відкриття  бібліотеки-пересувки  «Бібліотека на колесах» Баришівської центральної бібліотеки для дорослих  в  селі  Масківці Масківецького старостинського округу.

Директор  Баришівської ЦБС  Галина  Пацаловська  ознайомила жителів  Масківців з планом роботи бібліотеки-пересувки, яка  щомісяця, згідно з оголошеним графіком, буде приїжджати в село.

Староста  Масківецького  старостинського округу Валентина Братченко зазначила, що незважаючи на те, що бібліотека в селі ліквідована,  жителі Масківців не позбавлені бібліотечних послуг, зокрема спілкуванню з книгами.

Адже, сила книги безмежна. Спілкування з книгою допомагає нам оволодіти певними знаннями, засвоїти досвід попередніх поколінь, ознайомитися із культурними надбаннями різних народів та відкриває цікавий безмежний навколишній світ.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Світлана Захарченко провела огляд новинок «У королівстві цікавих книг». Вона познайомила  присутніх з українською і зарубіжною  літературою, як для дорослих так і для дітей. Видання різноманітні за темами та жанрами, тож всі бажаючі  підібрали  для себе цікаві  і корисні книги.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко