«Вишиванку я вдягну»

1 червня в День захисту дітей відбулося нагородження переможців конкурсу, який провів Центр соціальних служб Баришівської селишної ради.

В конкурсі взяло участь 100 діток світлини яких активно відзначали вподобайками.

1 місце зайняла Кароліна Куделя (6 років) – 191 лайк, 2 місце Анастасія Куделя (9 років) – 150 лайків, 3 місце Михайло Коваленко (1 рік 10 місяців) 143 лайки, а також приз глядацьких симпатій Тимур Шинкарук 94 роки).

В День захисту дітей привітали переможців секретар Баришівської селишної ради Надія СЛУХАЙ та заступник голови Жанна ДАНЧУК. Дякуємо всім дітям, батькам та вболівальникам за активну участь.

Висловлюємо вдячність головному редактору газети «Баришівський вісник» Аліні БАСЕНКО за виготовлення фотографій переможцям та надруковану статтю.