Веселе дитинство!

До Міжнародного дня захисту дітей в дитячому закладі «KINDERBAR» був проведений розважальний захід «Веселе дитинство» для дітей з багатодітних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей з інвалідністю.

Заступник голови Жанна Данчук, секретар селищної ради Надія Слухай, начальник служби Марина Павленко та інспектор ювенальної превенції Юрій Мойсієнко завітали на свято та привітали діток, побажали, щоб їх дитинство було завжди щасливим, веселим, безтурботним, гарного літнього відпочинку та здійснення всіх мірй.

Завдячуючи фінансовій допомозі керівника БО «БФ «Да Мир» Сергія Тітійова, дітки взяли участь у майстер класі по приготуванню піци. Під час того, як шедеври юних кухарів готувалися, на хлопчиків і дівчаток чекали розваги в ігровій кімнаті. Закінчилось свято святковим застіллям, на якому діти з великим задоволенням смакували власноруч приготовану піцу. Сергій Тітійов кожній дитині подарував святковий набір із солодощами, іграшками та приємними дрібничками.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до проведення свята, адже радісні та захоплені погляди дитячих оченят – це найбільша нагорода дорослим, які прикладають максимум зусиль, щоб кожна дитина нашої громади була щаслива, весела та захищена!!!