Вибір майбутньої професії

Кожній людині доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір – це вибір майбутньої професії. Тому 10 жовтня 2019 року фахівці Баришівського районної філії КОЦЗ разом із Управлінням освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради проведено масовий профорієнтаційний захід – «День кар’єри», в якому взяли участь 11 навчальних закладів м. Києва та області.

В заході взяли участь учні 9-11 класів Баришівського НВК та Баришівської загальноосвітньої школи ім. М.Зерова, Морозівського НВК, Перемозького НВК, Коржівської ЗОШ, Волошинівського НВК.

Представники навчальних закладів надали інформацію про умови навчання та спеціальності, ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями підготовки до вступу, стан матеріально-технічної бази, проведення виробничих занять, організації дозвілля. Були представлені презентації та фільми про життя та відпочинок студентів. Щоб вдало обрати професію, потрібно прислухатися до своїх побажань, врахувати результати тестування, взяти до уваги поради батьків та вчителів.

Випускники були задоволені такою зустріччю, мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів та студентами. По закінченню заходу всі учасники отримали роздаткові матеріали з інформацією про навчальні заклади та послуги служби зайнятості.