До Дня Захисника України

Ми всі з вами є сучасниками російсько-українськоі війни. Війна вже 6 років йде на сході нашої держави – України! Засоби масової інформаціі мають протидіяти агресивним діям ворога. Інформаційний простір це також поле бою! Мистецтво кінематографу одне з найсильніших засобів впливу на свідомість громадян.

Сьогодні ми з вами мали змогу переглянути фільм, який ще раз нам нагадав, що в Україні триває війна.

Документальний фільм «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» це фільм про події , які сталися 22 січня 2015 року на позиції «ЗЕНІТ», що входить до системи оборони Донецького

аеропорту.

Наш земляк Денис Попович з позивним ДЕНДІ ціною власного життя врятував свій пост, а пост – це люди, їхні життя і сім’ї!

Пам‘ять – одна з найбільших властивостей людини. Так, як не можна забувати своїх батьків, так не можна забувати свій народ, свою історію.

Після переглянутих кадрів важко щось говорити,бо сльози душать…

На заході присутні : батьки Дениса Поповича – Григорій Денисович та Надія Леонідівна, дружина Юля, Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко, заступник голови районноіі ради Сергій Богдан, воїни АТО, представники молодого покоління, представники організацій та установ громади, жителі Баришівщини.

Слова вдячності батькам Дениса висловив Олександр Павлович. «Я вважаю, що не правильно, коли батьки втрачають своїх дітей , але я вважаю правильним, що діти захищають своїх батьків» – зазначив голова.

«Справжній герой, справжня людина, яку виховали батьки» – так сьогодні згадували про Дениса його бойові побратими.

До слова запросили заступника командира 40- і бригади Повітряних Сил ЗСУ полковника Олександра Продана та героя фільму,бойового побратима Дениса Поповича – Олександра Кононенко.

«Всі вважали, що Україна слаба, та не слабка нація, добровольці та волонтери» – підкреслили військові.

Наостанок, хочеться залишити слова мами Дениса молодим: « Якщо що, то щоб ти знала – я хотів жити і хотів любити». Останні слова, озвучені вперше!!!

Давайте любити свою землю, свою державу Україну!

У фільмі знімались не артисти, а справжні українці, що захищали нас з вами!

Слава Україні! Героям слава!