Ви не забули про ФОТОКОНКУРС “РОДИНА У СВІТЛИНАХ”!!!!

З 12 по 17 травня проходить Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

До Міжнародного Дня сім’ї запрошуємо всіх жителів громади взяти участь у фотоконкурсі “Родина у світлинах”.

Для участі у конкурсі необхідно завантажити цікаве, креативне або просто улюбленне сімейне фото, на якому зображена ваша родина або її сімейні традиції, в коментарях під даним постом протягом тижня.

З 12 до 15 травня відбудеться онлайн-голосування. Голосувати може кожен бажаючий за фото, яке найбільш сподобалось, поставивши “лайк” біля нього. Переможцем конкурсу стане фото, яке набере найбільшу кількість голосів.

Власник фото – переможця отримає подарунок для родини від Служби у справах дітей та сім’ї.

Підсумки голосування будуть проводитись 15 травня о 15.00 год.

Завантажуйте свої сімейні фото!

Лайкайте фото своїх друзів!

УВАГА! Розміщуємо фото під матеріалом про фотоконкурс на сторінці https://www.facebook.com/sszds.bar там і голосуємо (лайкаємо)!