Молодь Баришівськоі громади! Цей шанс для нас! Поки є час заповнюйте і висилайте анкету!

Візьми участь у відборі Молодіжних делегатів України до ООН та представ державу на Генасамблеї в Нью-Йорку!

Молодіжні делегати України в ООН – це:

Річна програма із представлення позиції української молоді у світі й поширення Цілей сталого розвитку;

Досвід представлення держави в ООН та можливість вчитися в українських дипломатів;

Нетворкінг із найактивнішою молоддю світу;

Розвиток у сферах публічної дипломатії, проєктного менеджменту, комунікацій і аналітики.

Вимоги до аплікантів:

– громадянство України

– вік 20-27 років

– високий рівень володіння англійською мовою

– досвід у молодіжній сфері

Для того, щоб взяти участь у відборі, необхідно:

1. Заповнити онлайн форму: forms.gle/Ky38z2VBrZGCwGng6
  2. Завантажити й заповнити аплікаційну заявку (виконавши завдання в ній): bit.ly/3bwy3sm
  3. Підготувати CV на 1 сторінку
  4. Об’єднати заявку та CV в один PDF документ, назвати його у форматі “LastName_FirstName UN Youth Delegate Application 2020” та надіслати на ua.youthdelegate.un@gmail.com

Якщо ти хочеш представляти українську молодь на міжнародному рівні у 2020/21 роках – встигни заповнити та надіслати анкету до 12 червня. Мова заповнення онлайн-форми, аплікаційної заявки та CV – англійська.