Вшанування подвигу Героїв Крут в бібліотеках Баришівської ЦБС

29 січня в Україні відзначається 104- річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

В бібліотеках Баришівської ЦБС оформлено та презентовано  книжкові виставки, викладки-вшанування «Пам’ятаємо Героїв Крут», «Мужність залищається у віках», «Крути. Подвиг. Трагедія. Пам’ять».

26 січня 2022 року літературно-історичну годину “Під Крутами країни честь, обороняла юність” провела провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Раїса Марченко.

Історичну інформаційну  онлайн-годину «України обпалений цвіт» підготували працівники Баришівської бібліотеки для дітей.

Історичні години, присвячені подвигу крутянців,   провели  працівники бібліотек-філіалів сіл Селище, Лук’янівка, Паришків, Бзів.

Запрошуємо в бібліотеки громади для ознайомлення з літературою, яка розповідає про подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України. Вони  навічно залишаться в історії, як символ національної честі… Бій під Крутами став боєм за майбутнє України.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко