Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в бібліотеках Баришівської ЦБС

З  25 листопада до 10 грудня триватиме Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Акція проводиться щорічно за ініціативи Першого всесвітнього інституту жіночого лідерства з 1991 року. Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» з  2001 року.

В бібліотеках Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради заплановано цикл заходів в рамках цієї акції. Ми будемо інформувати після їх проведення на сторінці “Баришівська централізована бібліотечна система відділу культури та туризму” у мережі Фейсбук.

25 листопада 2021 року в Баришівській центральній бібліотеці для дорослих відкрито інформаційну виставку-пораду «Скажи разом з нами «Ні» булінгу». На виставці представлені інформаційні матеріали Міністерства юстиції України та книги, присвячені правам людини та громадянина України. Запрошуємо в бібліотеку для ознайомлення з виставкою.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Наталія Лавріненко