Все починається з культури!

Все починається з культури! І сьогодні тих, хто стоїть у витоках духовності й добра, творчості й краси, збереження традицій і надбань культури, представників галузі культури Баришівської громади, привітали із професійним святом! Ні, ми не помилилися і знаємо, що Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначається 9 листопада, але так хотілося скоріше привітати винуватців свята, поки епідситуація на Київщині не загострилася ще більше.

Тож Баришівський селищний голова Олександр ВАРЕНІЧЕНКО, його заступниця з питань соціального напрямку Жанна ДАНЧУК спільно з начальницею відділу культури й туризму Людмилою БАБИЧ привітали всіх, подякували найактивнішим і відзначили найкращих! А також вручили найпрестижнішу нагороду – премію імені Василя Семеновича Костенка – керівникам хорових колективів ГАЛИНІ ВАСИЛІВНІ СТАШУК (народний аматорський хор «Жайвір») та ГРИГОРІЮ ІВАНОВИЧУ ЯРЕМЕНКУ (народний аматорський хор «Родина»). Гучно лунали щирі оплески підтримки від колег лауреатам премії, і це не дивно, адже вони понад пів століття трудяться й творчо розвиваються на культурних теренах Баришівської громади, популяризуючи хоровий спів серед земляків, та гордо прославляють рідний край на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Особливо приємно було від слів Людмили БАБИЧ, яка, вітаючи зі святом свою родину культпрацівників, відзначила підтримку Баришівської селищної ради! Вона наголосила, що її колеги з інших громад насправді не мають співпраці з владою.

– А в нас є підтримка, співпраця і взаєморозуміння! Працювати разом легше! – резюмувала Людмила Миколаївна.

Такі слова додають сил на подальшу роботу і ще більше впевненості в завтрашній день, який обов’язково почнеться з культури (wink)