Вітаємо з перемогою!

У ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв “КРАЇНА КОБЗАРЯ” переможницями стали вихованки творчого об’єднання “Берегиня” Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради, який працює на базі ОЗО «Морозівський ліцей імені Дениса Поповича» (керівник Тетяна Яківна Нестеренко).

За підсумками фестивалю-конкурсу

Долгова Вікторія відзначена найвищою премією ГРАН-ПРІ у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” за вишиті роботи “Калиновий рушник” та “Портрет Т.Г. Шевченка”.

А Диплом лауреата I премії отримала Рижа Вікторія у номінації “образотворче мистецтво” за малюнок “І сниться їй той син Іван…»

Вихованка гуртка “Прикрась свій дім” (керівник Ювченко Наталія) Сербиненко Надія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Мистецьке майбутнє України” і отримала || місце!

Нехай ці ПЕРЕМОГИ стануть стимулом для нових великих звершень і досягнень, мотиватором для участі у нових конкурсах та фестивалях!

Інф. Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради