БФ Ocean of Hope – жителям Баришівської громади

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ОКЕАН НАДІЙ” Ocean of Hope(директор Остап ГОЛІНКА) за сприяння Баришівська селищна рада і особисто Олександр Ільченко організувала благодійну акцію “МАРАФОН ТЕПЛА” на території Перемозького старостинського округу, зокрема у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (директор Іван Кутовий, завідувачка відділення Любов Орел). Представники Фонду Олександр Черніков та Олексій Шевченко вручили підопічним ТерЦентру (особам похилого віку, особам з інвалідністю, внутрішньопереміщеним особам та працівникам відділення, які перенесли російську окупацію с. Перемога в 2022 році) в якості благодійної допомоги продукти харчування, продуктові набори.

Окрім підопічних ТерЦентру, продуктові набори отримали жителі сіл, які були в окупації навесні 2022 року, – Перемога, Рудницьке, Лукʼянівка. Загалом Фондом було передано жителям громади 180 пакунків з продуктовими наборами.

Дуже вдячні за такі ініціативи благодійникам! Завдяки вам наші люди відчувають себе захищеними і не одинокими.