Вітали з ювілеєм

Відповідно до Плану роботи Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) директор Іван КУТОВИЙ, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Леся ПІДЧЕНКО, соціальний робітник ІННА КРЕСТЯНОВА з приємністю відвідали 20 листопада, жительку Баришівської громади (с. Перемога) – підопічну відділення соціальної допомоги вдома ДОРОШЕНКО ОЛЕКСАНДРУ ІВАНІВНУ, яка цього дня зустріла на життєвій дорозі свій 90 річний ювілей від Дня народження. В ході віншування ЮВІЛЯРЦІ вручено ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ від голови Баришівської селищної ради Олександра ВАРЕНІЧЕНКА, подарунки від Баришівської селищної ради, територіального центру, квіти. Багато теплих і щирих слів адресували ювілярці. Бажали жити довго і щасливо щоб на сторіччя зібратися  разом і поспілкуватися з живим свідком історії. ОЛЕКСАНДРА ІВАНІВНА, разом з покійним чоловіком, виростили сина Бориса Анатолійовича (нині пенсіонер), має шість внучок, чотири правнуки і один праправнучок. На привітанні Берегині роду були присутні син Борис, внучка Наталія та праправнучок Назарчик. В свою чергу  Олександра Іванівна щиро подякувала за теплі слова та подарунки, розповіла про свій життєвий шлях. Акцентувала, що потрібно любити і поважати людей, працю і завжди залишатися активним  і молодим душею.