Відвідали прийомну родину Мельниченко Антоніни Василівни, у якій виховують чотирьох діток

14-го січня  2020 року заступник селищного голови Баришівської селищної ради з питань соціального напрямку Данчук Жанна Віталіївна  та керівники відділів соціального напрямку Баришівської селищної ради (Маценко Л.В.,Павленко М.В., Борзак Л.В.) відвідали прийомну родину Мельниченко Антоніни Василівни, у якій виховують чотирьох діток.

Вітаючи з прийдешнім Святом Василя, Жанна Віталіївна зауважила, що пишається людьми, які в такий непростий час наважилися взяти під опіку дітей позбавлених батьківського піклування. Такі родини – це окраса Баришівської громади у цілому, адже діти – це завжди радість та щастя для всіх. Тому хочеться робити усе залежне, аби такі сім’ї не знали смутку, а на обличчях дітей завжди була посмішка.

З нагоди свята представники влади подарували господині дому потрібний у господарстві подарунок, а дітлахам   солодкі гостинці .