ВІДТЕПЕР – ДО ЛІКАРЯ БЕЗ ЧЕРГ, А ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ МОЖНА ОНЛАЙН!

У Баришівській багатопрофільній лікарні запрацювала оновлена реєстратура та система «Електронна черга», яка дає можливість пацієнтам зробити запис на прийом та відвідати лікаря в зручний час.

Відтепер відвідувачів Баришівської багатопрофільної лікарні зустрічає оновлена реєстратура – простора світла зала. До кабінету потрібного лікаря громадян, які попередньо записалися на прийом онлайн із дому чи безпосередньо в реєстратурі та очікують на зручних диванах, викликає приємний жіночий голос, що звучить на кожному поверсі консультативно-діагностичного відділення. На табло моніторів, які теж встановлені на кожному поверсі закладу, можна знайти інформацію про спеціалістів, які ведуть прийом, та їхній графік роботи.

– Оновлена реєстратура – це результат колективної роботи і плідної співпраці медичних працівників, влади, бізнесу й громадськості, – зазначила генеральний директор КНП «Баришівська багатопрофільна лікарня» Галина Буняк презентуючи запрошеним гостям реалізований проєкт. Серед них – заступник голови Київської обласної державної адміністрації і керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Олег Торкунов, директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко, Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко, заступник селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Данчук, депутат Київської обласної ради Юліан Москаленко, голова партнерського об’єднання «Баришівка-Пуллах-Березань» Борис Скорик, ексголова Баришівської районної ради, депутат Березанської міської ради, член правління ГО «Баришівка-Пуллах-Березань» Володимир Гуменюк, перекладач і вчитель іноземних мов Селищанського НВК Василина Трипольська, представники ТОВ «МХП-Агро-С» (Юлія Король) і СТОВ «Старинська птахофабрика» (Сергій Філатов і Сергій Стрільчук). Одним словом – усі, хто тим чи іншим чином дотичний до розвитку й осучаснення Баришівської лікарні.

– Придбання системи «Електронна черга» відбулося в рамках реалізації міжнародного «Пакету солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу». Модератором проєкту виступав Володимир Гуменюк, який презентував і захищав ідею перед німецькими грантодавцями. Для реалізації запланованого (придбання технічного обладнання з програмним забезпеченням) кошти в сумі 150 тисяч гривень виділила перший бургомістр Пуллаха Сюзанна Таузендфройнд. Гарантом реалізації з українського боку виступав Борис Скорик, – розповіла Галина Буняк під час урочистого заходу з нагоди відкриття оновленої реєстратури. – Щиро дякую Баришівському селищному голові Олександру Вареніченку за підтримку наших ініціатив та допомогу в реалізації такого потрібного проєкту. За виділені Баришівською селищною радою 75 тисяч гривень закуплено меблі – стійка, дивани, аби відвідувачі відчували себе зручно і комфортно. А також ТОВ «МХП-Агро-С», СТОВ «Старинська птахофабрика», які за умовами підписаного ще кілька років тому соціального меморандуму оплачують послуги медичного огляду для сільського населення, де господарюють. Зокрема за ці кошти (241 тис. грн) реставровано й відремонтовано приміщення реєстратури. Але найбільша подяка медичним працівникам, які самостійно заробили кошти для втілення цього проєкту в реальність.

Спільна робота дає позитивні результати, і сучасна реєстратура Баришівської лікарні – тому підтвердження.

– Це справді результат роботи багатьох людей. І я висловлюю особисту щиру подяку всій команді – колегам-медикам, які проводили огляди сільського населення під час виїзних прийомів, заробляли кошти; лаборантам; бухгалтерам, які оперативно в короткі терміни освоювали кошти, проводили закупівлі; працівникам господарчої частини. Всі ці люди вже не вперше продемонстрували свою фаховість і небайдужість, – подякувала персоналу Галина Буняк.

Варто відзначити: «Електронна черга» – це сучасний програмно-апаратний комплекс для контролю черг та організації обслуговування пацієнтів медичного закладу. А його впровадження дає змогу не лише розмежувати потоки відвідувачів, а й оптимізувати роботу персоналу.

Як розповіла Галина Буняк, запис до будь-якого фахівця в медичному закладі або до свого сімейного лікаря можна зробити не виходячи з дому на веб-сайті http://barcrl.org.ua/ або за телефонами: 5-41-44, 067-3984-136. Паралельно проводитиметься запис до лікарів і безпосередньо в закладі, в реєстратурі. Хто проводить прийом, графік роботи фахівців, кількість вільних місць для запису – все це відвідувачі бачитимуть на моніторах в режимі онлайн. До того ж, у кожного пацієнта медичного закладу з’явиться електронна медична картка.

– Ці нововведення ще тестуються, але невдовзі всі відвідувачі нашої лікарні відчують на собі всі його переваги, – резюмувала господиня медичного закладу.

Користуючись нагодою, Галина Буняк провела своєрідну екскурсію закладом для почесних гостей, показавши не лише гордість (нове сучасне обладнання), а й сором лікарні – підвальне приміщення та аварійний харчоблок. Тож, сподіваємося, незабаром і ці проблемні питання будуть вирішені.

Текст і фото Аліни БАСЕНКО