Відкриття нового відділення поштового зв’язку у Гостролуччі

Сьогодні для жителів Гостролуцького старостинського округу справжнє свято- в БК с.Гостролуччя відкриття нового відділення поштового зв’язку. Пошта тут була і раніше, але до цього вона працювала як точка присутності. Однак завдяки небайдужим людям ситуація змінилась, і у Гостролуччі з’явилось повноцінне відділення, де понад 925 мешканців користуватимуться необхідними поштовими послугами .

Щиро  дякуємо спонсорам за допомогу: директору Групи компаній “Нива Переяславщина” Шакелю Віталію Алейзовичу та директору Благодійного Фонду “Нива Переяславщина”Шевченко Миколі Федоровичу, адже відкриття відділення чекало багато людей. Тому щераз хочемо висловити щиру вдячність всім хто допоміг у ремонті відділення, тим, хто повсякчас дбає про сільських жителів. Відкриття відділень за підтримки органів влади є гарним прикладом для подальшої взаємодії бізнесу -влади-мешканців громади.

Депутат Баришівської селищної ради Стешенко Валерій Володимирович, який є ініціатром та активним учасником відкриття пошти в с.Гостролуччя зазначив: “Для пересічної літньої людини пошта в селі залишається місцем, де можна передплатити газети, журнали, поповнити рахунок телефону, перевести (чи отримати) гроші. Зрештою, у віддалених селах пошта є соціальним майданчиком, острівком цивілізації і можливості спілкування.”

Чекаємо на подальшу плідну співпрацю влади-бізнесу-мешканців громади