Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням секретаря Олександра Ільченка

Розглянули низку питань, що стосуються життєдіяльності громади та її жителів, зокрема:

• надано дозвіл на газифікацію будинку, на видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно, на укладення договорів найму житлових приміщень на території громади.

Серед планових питань:

• Про надання згоди на видалення та кронування зелених насаджень на території громади.
  • Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди.
  • Про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок військової агресії російської федерації проти України.
  • Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  • Питання щодо захисту прав та інтересів дітей, зокрема: про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про затвердження доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.
  • Про затвердження актів обстежень земельних ділянок.
  • Про призначення осіб, відповідальних за організацію та ведення персонально-первинного військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Баришівської селищної територіальної громади.

Завдяки злагодженій роботі виконавчого комітету за всіма питаннями були прийняті відповідні рішення.

Наостанок виступив начальник Баришівського відділу управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського р-ну ГУ Держпродспоживслужби в Київській обл. Анатолій Горбатко, який роз’яснив ситуацію з епізоотичною ситуацією щодо випадку африканської чуми свиней на території Баришівської ТГ.

Більш детально з усіма рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті Баришівської селищної ради