Відбулось засідання сесії

Сьогодні, 27 січня 2023 року, під головуванням секретаря селищної ради Олександра Ільченка відбулося засідання тридцять четвертої чергової сесії селищної ради VIII скликання.

До порядку денного було включено 77  питань,  всі вони попередньо обговорювалися на засіданнях постійних комісій.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів з 26 обраних, із запрошених – заступник голови Броварської РДА, старости, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Головуючий розпочав роботу сесії з вшанування пам’яті усіх загиблих  від рук російських окупантів. Потому перейшли до питань порядку денного, серед яких:

• кадрові зміни в керівництві Баришівської селищної ради, зокрема – призначення на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Крістіни Дорофеєвої та затвердження на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Єгора Гарбуза;
  • внесення змін до бюджету Баришівської територіальної громади на 2023 рік;
  • прийняття гуманітарної допомоги у комунальну власність громади;
  • звіти про виконання місцевих цільових програм «Шкільний автобус», «Шкільний освітній бюджет «ЕкоДія», Програма розвитку молодіжної політики, Програма розвитку спорту «Баришівщина спортивна», «Про діяльність КП «Інклюзивно-ресурсний центр».

Значна частина питань порядку денного стосувалась сфери регулювання земельних відносин.

Детально з рішеннями сесії можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному сайті.