Відбулось онлайн-навчання працівників сектору кадрової роботи

14.02.2023 року завідувач сектору кадрової роботи апарату виконавчого комтіте селищної ради Людмила ДЗЯВУН та головний спеціаліст з питань кадрової роботи Анастасія ОЗІРСЬКА продовжили веб-навчання на ZOOM-платформі для страхувальників з питань подання відомостей про трудову діяльність застрахованих осіб, які перебувають із страхувальником у трудових відносинах.

Сьогодні начальник відділу формування електронних трудових Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Олена ОРЛОВА провела чергове онлайн-навчання, до якого долучилося ряд організацій.

Під час навчання було розглянуто покрокову інструкцію порядку подання скан-копій трудових книжок через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Зупинились на Постанові правління ПФУ ” Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок” від 01.06.2022 № 8-3, ознайомились із структурою xml-файлу відомостей про трудову діяльність працівника. Також отримали відповіді на питання, які виникають в процесі створення, обробки та оцифрування сканованих копій трудових книжок.

Інф. Сектору кадрової роботи