Відбулась виставка мисливських собак

11 листопада 2023 року в парку «Липняки» (смт Баришівка) відбулась Київська міжрайонна племінна виставка мисливських собак, організована Київським відокремленим підрозділом Федерації мисливського собаківництва України.

На виставці були представлені 68 мисливських собак різних порід з Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської та Полтавської областей, з них: континентальні лягаві, острівні лягаві, гончі, мисливські тер’єри, такси, хорти, лайки, спанієлі.

За результатами конкурсних завдань переможцями виставки серед всіх порід мисливських собак стали:

1 місце – російська європейська лайка БУРЯ, власник Сільницький А.Д.

2 місце – німецький дратхаар Chanel Von Apusthause, власник Ходоско О.О.

3 місце – грейхаунд Panda Power Chertovka, власник Давиденко В.

Враховуючи ситуацію в країні через повномасштабне вторгнення рф в Україну та занепад чистопорідного собаківництва через заборону полювання, такі заходи вкрай потрібні для збереження чистопородного генофонду серед собак мисливських порід.

Під час проведення виставки частина коштів, зібраних з учасників як реєстраційний внесок за виставку, були перераховані військовослужбовцям ЗСУ з числа мисливців.