Відбулась чергова 38 сесія Баришівськоі селищної ради VIII скликання

Під головуванням секретаря селищної ради Олександра Ільченка відбулася чергова 38 сесія  Баришівської селищної ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 22 депутати із 26 обраних, голова Баришівської селищної територіальної виборчої комісії Людмила ЛАЗЕБНИК, керівники виконавчих органів ради, старости старостинських округів, представники громадськості.

Головуючий розпочав роботу сесії з привітання в складі депутатів Баришівськоі селищної ради Сергія КВІТКИ. Вручив депутатські значки та посвідчення депутата Артему Михайленку, Оксані Загорулько, Сергію Квітці.

Також головуючий привітав іменинників травня зі складу депутатів, а депутата Марину Мурашко з народженням двійні.

Всього на сесії було розглянуто 78 питань, серед яких 64 питання з регулювання земельних відносин. За всіма розглянутими питаннями прийняті відповідні рішення.

В «Різному» до всіх присутніх звернувся настоятель Свято-Троїцька Парафія М. Баришівка протоієрей Михайло Сливчук з роз’ясненням церковно-політичної ситуації в Україні та зверненням щодо облаштування Алеї Слави для полеглих Героїв Баришівщини.

Рішення 38 чергової сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради  https://baryshivska-gromada.gov.ua