Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся

9 листопада відзначається день української писемності та мови, який   встановлений Указом Президента України 6 листопада 1997 року «на підтримку ініціативи громадських організацій… в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».

З покоління в покоління український народ оберігав і збагачував свою мову, яка стала  однією з найбагатших мов слов’янства. Понад  триста тисяч пісень виспівали українці своєю мовою, серед яких, пісенні шедеври незрівнянної  краси. Українська мова,  визнана – як одна з наймилозвучніших мов світу. Українською написані невмирущі твори: Івана Котляревського, Тараса Шевченка, Івана Франка, Івана Карпенка-Карого, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Олеся  Гончара, Павла Загребельного, Лiни Костенко та Миколи Вiнграновського та чудові твори сучасної україніки.

6 листопада 2020 року працівники Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради підготували книжково-ілюстративну  виставку “Мово рідна українська, горда, велична!” та  провели мовознавчі цікавинки “Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся” для молодшої групи студії образотворчого та декоративного мистецтва “Палітра», яка діє при ЦПР “Мрія”( керівник О.О.Хоменко)

Провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Гранько Ю.А.