VІ традиційний турнір з футболу серед ветеранів 60+ памʼяті Скринника Миколи Яковича

На турнір завітали команди ветеранів з міст Яготин, Гребінки, команда «Сираї» з Чернігівщини, команда “Old Boys” з Києва та дві команди нашої громади – ФК Баришівка та Волошинівська “Іскра”.

Відкрив турнір секретар Баришівської селищної ради Олександр Ільченко, який зі словами глибокої шани розповів про Миколу Яковича. На знак вдячності Майстру та поваги до талановитого земляка, який буквально жив футболом, його послідовники поклали квіти до його могили. Опісля на всіх любителів футболу чекав турнір, який тривав чотири години!  Незважаючи на те, що вік всіх учасників змагань був поважний (60+, це не просто), спортсмени продемонстрували всю свою майстерність, напрацьовану роками. І це говорить про те, що якщо ти в спорті, то це назавжди.

Місця розподілилися наступним чином:

І місце – ФК Баришівка

ІІ місце – ФК Яготин

ІІІ місце – ФК Сираї

Церемонію нагородження провели Олексадр Ільченко та головний суддя змагань Сергій Дудка, які нагородили переможців Кубками, медалями та подарунками.

Після нагородження на спортсменів чекав  смачнющий куліш.

Нехай добрий та світлий спомин про Миколу Яковича стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у памʼяті його друзів.

Інф. Відділу молоді та спорту Управління Освіти, молоді та спорту