Важлива зустріч для розвитку нашої громади!

Сьогодні секретар Баришівська селищна рада Олександр Ільченко, керівники структурних підрозділів та комунальних установ взяли участь в онлайн-зустрічі з організаційним комітетом міжнародної виставки ReBuild Ukraine та представниками Бахмутської громади.

Метою зустрічі стало обговорення можливостей участі нашої громади у міжнародній виставці ReBuild Ukraine, яка відбудеться у Варшаві, а також представлення проектів розвитку, які ми можемо продемонструвати. Цей захід є прекрасною можливістю для обміну досвідом, налагодження нових партнерств, продемонструвати наш потенціал, обмінятися досвідом і знайти нові шляхи розвитку!

Ми впевнені, що спільні зусилля допоможуть реалізувати багато корисних ініціатив та забезпечити сталий розвиток громади.

#ReBuildUkraine #Баришівка #РозвитокГромади #Інвестиції #Співпраця