В Волошинівському старостинському окрузі на початок навчального року перед учнями постане оновлена школа, адже з кожним роком школи громади все більше наближаються до європейського рівня як за якістю навчання, так і за матеріально-технічною базою.

За сприяння, депутата Київської обласної ради Мар’яни Анатоліївни Лук’яненко, 9-го липня розпочалися роботи по проекту «Капітальний ремонт щодо покращення будівлі. Утеплення фасаду Волошинівського НВК імені героя України Руслана Лужевського.

Весь хід виконання робіт відбувається під постійним контролем Баришіської селищної ради та відповідальних працівників відділу освіти, молоді та спорту Баришівськоі селищної ради